Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Sitemizin en üst kısmında bulunan hesabım butonuna tıklayarak, yeni üyelik seçeneğiyle karşınıza çıkan kendinize dair bilgileri ekleyip, şifrenizi oluşturarak üye olabilirsiniz.
Dilerseniz aynı adımda çıkan butonları seçerek, Facebook ya da Google hesaplarınız ve şifrelerinizle de direkt üyelik oluşturabilirsiniz.
Sitemizin en üst kısmında bulunan hesabım kısmından ya da link üzerinden şifremi unuttum seçeneğine tıklayıp sitemize kayıt olduğunuz mail adresinizi yazmanız halinde jagerdiamond.com’dan sizlere iletilen maildeki şifre sıfırlama linki ile yeni şifre oluşturabilirsiniz.
 
Sitemizde uygulanan bazı kampanyalarımız üyelik üzerine sınırlanmaktadır, üyeliksiz alışverişlerinizde bu avantajlardan yararlanma durumunuz olmamaktadır.
Ayrıca jagerdiamond.com’da uygulanan tüm avantajlardan haberdar olmaları için üyelerimize mail ve sms yoluyla bilgilendirme yapmaktayız.
Kampanya konuları haricinde sitemize üye olup hesap oluşturmanız halinde verdiğiniz siparişlerinizi rahatlıkla hesabım kısmından kontrol edebileceksiniz. Sipariş takibi kargo takibi gibi hizmetlerden daha kolay yararlanmanız için üye olmanızı tavsiye ediyoruz.
 
 
Elbette üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Ancak üye avantajlarından yararlanamazsınız.
Fakat, alışverişinizi üye olmadan tamamladıktan sonra girdiğiniz bilgileri onaylayarak üyeliğe çevirmek mümkün.
 
 
Kişisel bilgilerinizi koruma ve katı bir gizlilik esası uygulama prensibine bağlıyız. Kişisel bilgilerinizi, işlemlerinizi etkin bir biçimde gerçekleştirmek için ve size daha kişiselleşmiş bir internet tecrübesi yaşatabilmek için alıyoruz. Bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz. Bir hesap açmış veya bültenimize üye olmuş iseniz zaman zaman size bültenin çıkış tarihleri, yeni ürünler vs. ile ilgili mail atabiliriz. Eğer, bu mailleri almak istemiyorsanız mailin altındaki aboneliği kaldır linkini tıklamanız yeterlidir. Bu linki tıkladığınız takdirde jagerdiamond.com size daha fazla bilgilendirme maili göndermez.
Loading...